Klipsy archiwizacyjne na zaczepy

Klips archiwizacyjny na dokumenty o długości 100 mm ze specjalną rączką ułatwiającą przenoszenie dokumentów z segregatora.

Każdy z nas sięga po segregator gdy ma do przechowania ważne dokumenty na jakiś czas. Czy jednak musimy sięgać po kolejny segregator w momencie jego przepełnienia? Wystarczy, że w momencie jego zapełnianie kupimy klipsy archiwizacyjne, które umożliwią nam przechowywania naprawdę dużej ilości dokumentów w jednym segregatorze.  Model klipsa archiwizacyjnego o przedłużonych wąsach o długości 100 mm, umożliwia spięcie większej ilości dokumentów. System zapinania klipsa na zaczep jest bardzo wygodny w użyciu i zabezpiecza przed rozpinaniem się spinacza podczas trzymania dokumentów. Klipsy archiwizacyjne to również łatwy dostęp do przechowywanych dokumentów w segregatorach. Przy dużych ilościach dokumentów to proste i praktyczne rozwianie ułatwiające przenoszenie dokumentacji  z segregatorów do pudełek archiwizacyjnych. Klipsy oszczędzają czas, umożliwiając przekładanie dużej liczby arkuszy jednocześnie co ułatwia całe zadanie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników oferujemy innowacyjne i skuteczne klipsy archiwizacyjne. Poprzez zastosowanie odpowiednich surowców klipsy osiągają bardzo wysoką jakość.

Podstawowe parametry produktu:

  • Plastikowy klips archiwizacyjny na zaczep umożliwiający łatwe przeniesienie i przechowywanie dokumentów w archivboxach.
  • Łatwa i szybka archiwizacja. Dodatkowa rączka dokładana do każdego pudełka ułatwia i przyspiesza przeniesienie dokumentów z segregatora na klips.
  • Bardzo funkcjonalna konstrukcja, która pozwala na swobodne korzystanie z dokumentów.
  • Ekologiczny. Wykonany z polipropylenu pochodzącego w 100% z recyklingu, nadaje się do ponownego przetworzenia.
  • Bardzo pojemny. Długość wąsów archiwizacyjnych 100 mm
  • Sprzedawane w opakowaniu po 100 szt.

Zamów aktualny cennik

Klipsy archiwizacyjne
Klips archiwizacyjny

Klipsy archiwizacyjne na zaczepy


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klipsy archiwizacyjne – użycie

Stosowanie klipsów archiwizacyjnych jest niezwykle proste, co zresztą można zauważyć na zaprezentowanym wyżej schemacie. Klipsy archiwizacyjne należy nasunąć na otwarte pierścienie segregatora, w którym aktualnie spoczywają dokumenty. Nasuwanie odbywa się aż do chwili, w którym opór wytwarzany przez kartki stanie się wyraźnie wyczuwalny. Zgromadzone dokumenty można wówczas obrócić na drugą stronę, a poszczególne kartki przenoszą się w ten sposób z zachowaniem poprzedniego porządku na wąs klipsa. Teraz można bezpiecznie wyciągnąć dokumenty segregatora i zamknąć klips archiwizacyjny. Używanie klipsów archiwizacyjnych jest na tyle proste, że nie wymaga najmniejszego doświadczenia w pracy z dokumentami.

Niezbędne klipsy archiwizacyjne

Nawet w epoce cyfryzacji część dokumentów gromadzonych przez przedsiębiorstwa, instytucje oraz inne organizacje musi funkcjonować w formie papierowej. W wielu przypadkach decyduje o tym prawo archiwizacyjne, ale również inne działy prawa. Klipsy archiwizacyjne to jeden ze sposobów, aby dokumenty papierowe pozostawały uporządkowane i utrzymane w doskonałym stanie przez wiele lat, a dzięki nim można też zaoszczędzić całkiem sporo jakże cennej przestrzeni w archiwum. Dokumenty, które powinny być przechowywane nawet przez kilkadziesiąt lat, ale prawdopodobnie w najbliższym czasie nikt do nich nie zajrzy, nie muszą być przecież przechowywane w segregatorach. Klipsy archiwizacyjne pozwalają bez przeszkód umieścić je w specjalnie przeznaczonych do tego pudłach, w których będą bezpieczne.

Nie tylko klipsy archiwizacyjne – zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami

Oprócz świadczenia kompleksowych usług związanych z archiwizacją dokumentów zajmujemy się także sprzedażą sprawdzonych materiałów biurowych niezwykle przydatnych w tej branży. Klipsy archiwizacyjne są tylko jednym z nich. Zastosowanie klipsów archiwizacyjnych ma głębszy sens jedynie w przypadku, kiedy dokumenty znajdą się następnie w odpowiednio przygotowanych pudłach, które zabezpieczą je przed uszkodzeniem mechanicznym, ale także naturalną degradacją papieru – procesem, który przebiega na przestrzeni lat. Dlatego w naszej ofercie poza klipsami znajdują się inne przydatne akcesoria, na przykład teczki bezkwasowe doskonale zabezpieczające dokumenty. Oferujemy także pudła archiwizacyjne pozwalające zgromadzić w ich wnętrzu zabezpieczone klipsami archiwizacyjnymi dokumenty, teczki, jak również segregatory. W naszej ofercie można też znaleźć wysokiej jakości koperty na dokumenty lub zwykłe pojemniki wrzutowe, których najczęściej używa się w celu przechowywanie dokumentów przeznaczonych do zniszczenia. Klipsy archiwizacyjne i pozostałe produkty dostępne w naszej ofercie, to akcesoria najwyższej jakości, których sami używamy w naszej codziennej pracy!