Klipsy archiwizacyjne na zaczepy

Klips archiwizacyjny na dokumenty o długości 100 mm ze specjalną rączką ułatwiającą przenoszenie dokumentów z segregatora.

Każdy z nas sięga po segregator gdy ma do przechowania ważne dokumenty na jakiś czas. Czy jednak musimy sięgać po kolejny segregator w momencie jego przepełnienia? Wystarczy, że w momencie jego zapełnianie kupimy klipsy archiwizacyjne, które umożliwią nam przechowywania naprawdę dużej ilości dokumentów w jednym segregatorze.  Model klipsa archiwizacyjnego o przedłużonych wąsach o długości 100 mm, umożliwia spięcie większej ilości dokumentów. System zapinania klipsa na zaczep jest bardzo wygodny w użyciu i zabezpiecza przed rozpinaniem się spinacza podczas trzymania dokumentów. Klipsy archiwizacyjne to również łatwy dostęp do przechowywanych dokumentów w segregatorach. Przy dużych ilościach dokumentów to proste i praktyczne rozwianie ułatwiające przenoszenie dokumentacji  z segregatorów do pudełek archiwizacyjnych. Klipsy oszczędzają czas, umożliwiając przekładanie dużej liczby arkuszy jednocześnie co ułatwia całe zadanie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników oferujemy innowacyjne i skuteczne klipsy archiwizacyjne. Poprzez zastosowanie odpowiednich surowców klipsy osiągają bardzo wysoką jakość.

Podstawowe parametry produktu:

  • Plastikowy klips archiwizacyjny na zaczep umożliwiający łatwe przeniesienie i przechowywanie dokumentów w archivboxach.
  • Łatwa i szybka archiwizacja. Dodatkowa rączka dokładana do każdego pudełka ułatwia i przyspiesza przeniesienie dokumentów z segregatora na klips.
  • Bardzo funkcjonalna konstrukcja, która pozwala na swobodne korzystanie z dokumentów.
  • Ekologiczny. Wykonany z polipropylenu pochodzącego w 100% z recyklingu, nadaje się do ponownego przetworzenia.
  • Bardzo pojemny. Długość wąsów archiwizacyjnych 100 mm
  • Sprzedawane w opakowaniu po 100 szt.

Zamów aktualny cennik

Klipsy archiwizacyjne
Klips archiwizacyjny

Klipsy archiwizacyjne na zaczepy