Klipsy archiwizacyjne na zaczepy

Klips archiwizacyjny to element, który jest niezwykle przydatny w przechowywaniu dokumentów. Ułatwia korzystanie z segregatorów i skoroszytów, a dodatkowo utrzymuje ich zawartość w porządku. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że jest to praktyczny gadżet biurowy, w który zdecydowanie warto się zaopatrzyć.

Klips archiwizacyjny na dokumenty o długości 100 mm ze specjalną rączką ułatwiającą przenoszenie dokumentów z segregatora.

Większość osób, gdy ma do przechowania ważne dokumenty, sięga po segregator. Czy jednak trzeba korzystać z kolejnego skoroszytu, jeśli jeden zaczyna być przepełniony? Niekoniecznie. Wystarczy zastosować klipsy archiwizacyjne, które umożliwią przechowywanie naprawdę dużej ilości dokumentów w jednym segregatorze.

Model klipsa archiwizacyjnego o przedłużonych wąsach o długości 100 mm, umożliwia spięcie większej ilości dokumentów. System zapinania klipsa na zaczep jest bardzo wygodny w użyciu i zabezpiecza przed rozpinaniem się spinacza podczas trzymania dokumentów. Klipsy archiwizacyjne zapewniają również łatwy dostęp do przechowywanych dokumentów w segregatorach. Przy dużych ilościach dokumentów to proste i praktyczne rozwiązanie ułatwiające przenoszenie dokumentacji  do pudełek archiwizacyjnych.

Klipsy umożliwiają oszczędzęnie czasu dzięki funkcji przekładania dużej liczby arkuszy jednocześnie, co ułatwia całe zadanie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników, oferujemy innowacyjne i skuteczne klipsy archiwizacyjne. Poprzez zastosowanie odpowiednich surowców klipsy osiągają bardzo wysoką jakość.

Poniżej znajdziesz podstawowe parametry produktów.

 • Plastikowy klips umożliwia łatwe przeniesienie i przechowywanie dokumentów w archivboxach.
 • Łatwa i szybka archiwizacja. Dodatkowa rączka dokładana do każdego pudełka ułatwia i przyspiesza przeniesienie dokumentów z segregatora na klips.
 • Bardzo funkcjonalna konstrukcja, która pozwala na swobodne korzystanie z dokumentów.
 • Wykonany z polipropylenu pochodzącego w 100% z recyklingu, nadaje się do ponownego przetworzenia.
 • Bardzo pojemny. Długość wąsów archiwizacyjnych 100 mm
 • Sprzedawane w opakowaniu po 100 szt.

Zamów aktualny cennik

Klipsy archiwizacyjne
Klips archiwizacyjny

Klipsy archiwizacyjne na zaczepy


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plastikowy klips archiwizacyjny jako alternatywa dla segregatora

Wąsy archiwizacyjne plastikowe umożliwiają szybkie spięcie dużej liczby arkuszy papieru. Właśnie dlatego doskonale sprawdzają się w archiwizacji dokumentów. Można używać ich nie tylko jako dodatkowego udogodnienia w segregatorach, ale również do przechowywania akt luzem.

Klipsy archiwizacyjne plastikowe świetnie nadają się do spinania dokumentów, które mają być umieszczone w pudłach archiwizacyjnych. Ze względu na ergonomiczną konstrukcję ich używanie jest łatwe i wygodne. Umożliwiają też szybkie dodanie do pliku dodatkowych arkuszy, jeśli zachodzi taka potrzeba. Wyjęcie kartek również nie jest trudne — można to zrobić w ciągu kilku sekund.

W taki sposób można zarządzać dużą ilością dokumentów. Dlatego plastikowy klips przeznaczony do ich segregowania jest estetycznym uzupełnieniem artykułów biurowych, a do tego jest niezwykle praktyczny.

Kartki, które spina plastikowy klips, muszą być wcześniej przedziurkowane. Zatrzask pozwala w prosty sposób grupować pisma firmowe i tworzyć skategoryzowane pliki, a następnie przechowywać je w pudełkach na akta. Ułatwia też kopiowanie dokumentów, jeśli jest taka potrzeba.

Dwuczęściowy plastikowy klips jest praktycznym dodatkiem archiwizacyjnym, który usprawnia szybkie znalezienie potrzebnego pisma bez konieczności mozolnego przeszukiwania wielu segregatorów. Pozwala także na bezpośrednie przeniesienie dużego pliku kartek, bez ryzyka, że się rozsypią i trzeba będzie ponownie układać je w odpowiedniej kolejności.

W ofercie są dostępne ergonomiczne i trwałe klipsy do segregatora z wygodnym i bezpiecznym systemem zapinania i rozpinania.

Klipsy archiwizacyjne – użycie

Stosowanie klipsów archiwizacyjnych jest niezwykle proste, co zresztą można zauważyć na zaprezentowanym wyżej schemacie. Należy je nasunąć na otwarte pierścienie segregatora, w którym aktualnie spoczywają dokumenty. Nasuwanie odbywa się aż do chwili, w którym opór wytwarzany przez kartki stanie się wyraźnie wyczuwalny.

Zgromadzone dokumenty można wówczas obrócić na drugą stronę, a poszczególne kartki przenoszą się w ten sposób z zachowaniem poprzedniego porządku na wąs klipsa. Teraz można bezpiecznie wyciągnąć dokumenty segregatora i zamknąć klips archiwizacyjny. Używanie klipsów archiwizacyjnych jest na tyle proste, że nie wymaga najmniejszego doświadczenia w pracy z dokumentami.

Niezbędne klipsy archiwizacyjne

Nawet w epoce cyfryzacji część dokumentów gromadzonych przez przedsiębiorstwa, instytucje oraz inne organizacje musi funkcjonować w formie papierowej. W wielu przypadkach decyduje o tym prawo archiwizacyjne lub inne działy prawa. Klipsy archiwizacyjne to jeden ze sposobów, aby dokumenty papierowe pozostawały uporządkowane i utrzymane w doskonałym stanie przez wiele lat. Dzięki ich użyciu można też zaoszczędzić całkiem sporo jakże cennej przestrzeni w archiwum. Dokumenty, które powinny być przechowywane nawet przez kilkadziesiąt lat, ale prawdopodobnie w najbliższym czasie nikt do nich nie zajrzy, nie muszą być przecież przechowywane w segregatorach. Klipsy archiwizacyjne pozwalają bez przeszkód umieścić je w specjalnie przeznaczonych do tego pudłach, w których będą bezpieczne.

Klipsy do archiwizacji dokumentów — praktyczne i ekologiczne

Każdy produkt dostępny w ofercie klipsów do archiwizacji dokumentów jest wykonany z polipropylenu pochodzącego z recyklingu. Co więcej, po zużyciu nadaje się do ponownego przetworzenia.

Plastikowy klips nie stanowi zatem zagrożenia dla środowiska naturalnego. Nawet jeśli przechowywanie dokumentów w Twoim biurze wymaga zastosowania bardzo dużej liczby takich elementów, nie musisz się obawiać, że szkodzisz naturze.

Klipsy do archiwizacji dokumentów są wykonane z polipropylenu pochodzącego z recyklingu. Każdy produkt nadaje się do ponownego przetworzenia, więc masz pewność, że podejmujesz świadomą decyzję zakupową. Jeśli dodatkowo wybierzesz koszulki do przechowywania akt wykonane z folii PP, sprawisz, że Twoje biuro stanie się w pełni ekologiczne.

Dlaczego warto wybrać wąsy archiwizacyjne z naszej oferty?

Plastikowy klips przeznaczony do archiwizacji dokumentów to niewielki, ale niezwykle praktyczny element, który przyda się w każdym biurze. Sprawdź, dlaczego warto go wybrać.

 1. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Produkt jest przeznaczony do częstego zapinania i rozpinania — można robić to szybko i bez wysiłku.
 2. Dwuczęściowy klips archiwizacyjny jest wyposażony w plastikowe wąsy, które ułatwiają przenoszenie dokumentów oraz szybkie dodanie i wyjęcie kartek, gdy są potrzebne.
 3. Długość wąsów archiwizacyjnych została dobrana w taki sposób, aby ułatwić codzienną pracę z dużą ilością akt.
 4. Plastikowy klips archiwizacyjny przeznaczony do spinania kartek może być stosowany w segregatorze lub w pudle (archivboxie).
 5. Klips archiwizacyjny ułatwia kopiowanie dokumentów bez ryzyka, że pozostałe kartki się rozsypią lub zgubią.
 6. Wąsy archiwizacyjne to produkt, który nadaje się do ponownego przetworzenia. Jest wykonany z polipropylenu pochodzącego w 100% z recyklingu. Kupując go, działasz zatem w podwójny sposób ekologicznie.

Dwuczęściowy plastikowy klips archiwizacyjny to zatem idealny sposób na poprawę komfortu pracy w biurze, archiwum czy sekretariacie. To również możliwość lepszej i bardziej zoptymalizowanej archiwizacji dokumentów.

Nie tylko klipsy archiwizacyjne – zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych produktów

Oprócz świadczenia kompleksowych usług związanych z archiwizacją dokumentów, zajmujemy się także sprzedażą sprawdzonych materiałów biurowych niezwykle przydatnych w tej branży. Klipsy archiwizacyjne są tylko jednym z nich. Zastosowanie klipsów archiwizacyjnych będzie efektywne w praktyce, pod warunkiem użycia ich z dedykowanymi pudłami na dokumenty. Tak odpowiednio przygotowane miejsca przechowania zabezpieczy je przed uszkodzeniem mechanicznym, a także naturalną degradacją papieru – procesem, który przebiega na przestrzeni lat.

Dlatego w naszej ofercie poza klipsami znajdują się inne przydatne akcesoria, na przykład teczki bezkwasowe doskonale zabezpieczające dokumenty. Oferujemy także pudła archiwizacyjne pozwalające zgromadzić w ich wnętrzu zabezpieczone klipsami archiwizacyjnymi dokumenty, teczki, jak również segregatory. W naszej ofercie można też znaleźć wysokiej jakości koperty na dokumenty lub zwykłe pojemniki wrzutowe, których najczęściej używa się w celu przechowywania dokumentów przeznaczonych do zniszczenia. Klipsy archiwizacyjne i pozostałe produkty dostępne w naszej ofercie, to akcesoria najwyższej jakości, których sami używamy w codziennej pracy!

Przejrzyj dostępny asortyment i sprawdź, jak nasze produkty mogą ułatwić Ci przechowywane dokumentów i ich segregowanie. Ergonomiczna konstrukcja, ekologia i estetyka to cechy, które wyróżniają je spośród konkurencyjnych elementów tego typu.

Zamówienie na klips archiwizacyjny złożysz wygodnie na naszej stronie. Możesz kupić dowolną liczbę produktów – zobacz, jakie to proste!