Niszczenie dokumentów na terenie Warszawy oraz całego kraju.

Niszczenie dokumentów jest procesem, który nie powinien przebiegać przypadkowo. Wystarczy wspomnieć, że dokumentacja często zawiera newralgiczne informacje, w tym poufne dane osobowe czy biznesowe. Nie mają one prawa dostać się w niepowołane ręce. Dane wrażliwe wyciekające na zewnątrz stanowiłyby poważne zagrożenie dla działalności rynkowej, a w skrajnym przypadku mogłyby doprowadzić do konsekwencji prawnych. Dlatego to warto powierzyć specjalistom.

Nasza firma od lat proponuje profesjonalne niszczenie dokumentów. Warszawa stanowi siedzibę wiele urzędów, instytucji państwowych, jak również przedsiębiorstw i organizacji zarządzających ogromnymi bazami danych. Wiele spośród nich to nasi stali zadowoleni klienci, co stanowi najlepszą rekomendacją naszych usług obejmujących niszczenie dokumentów. Cennik jest niezwykle konkurencyjny!

Niszczenie dokumentów w świetle prawa

W wielu przypadkach niszczenie dokumentów musi odbywać się zgodnie z zaleceniami wynikającymi z obowiązującego prawa. Dotyczy to przede wszystkim poufnych danych osobowych, ale nie tylko. Materiał poddany jest niszczeniu mechanicznemu – gwarantujemy uzyskanie 4 stopnia utajenia wg normy DIN 66399. Nasi klienci zyskują pewność, że niszczenie dokumentów odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami, co poświadczamy stosownym certyfikatem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak poważne konsekwencje mogłoby przynieść naszym partnerom nieprawidłowe niszczenie dokumentów, dlatego stosujemy sprawdzone procedury i możemy zagwarantować, że poufne dane nie wydostaną się na zewnątrz.

Niszczenie dokumentów – przebieg procesu

Niszczenie dokumentów w Warszawie i na terenie całego kraju jest poprzedzone odbiorem materiału od klienta. Do tego celu stosujemy plombowane lub zamykane na klucz pojemniki, co zapobiega ewentualnej ingerencji w materiał. Ta część procesu niszczenia dokumentów, jest potwierdzona przez obie strony specjalnym protokołem uwzględniającym wszystkie najważniejsze informacje, takie jak liczba i rodzaj pojemników, numery plomb czy data wykonania usługi.

Następnie materiał trafia do certyfikowanego zakładu, w którym odbywa się niszczenie dokumentów metodą mechaniczną. Obiekt, gdzie dokumenty ulegają niszczeniu jest w pełni bezpieczny i podlega stałemu monitoringowi. Pomieszczenie jest całkowicie przystosowane do pełnienia swojej wyjątkowej funkcji i pełne zabezpieczeń. Pracownicy zajmujący się niszczeniem dokumentów w Warszawie posiadają odpowiednią wiedzę i uprawnienia. Po jego zniszczeniu, wywieziony jest jako anonimowa makulatura do zakładów papierniczych. Klient otrzymuje certyfikat potwierdzający zniszczenie dokumentów zgodnie z obowiązującym prawem i przedstawionymi wcześniej procedurami.

Niszczenie dokumentów – cennik

Wiele lat doświadczenia i współpraca z wymagającymi klientami pozwoliła nam osiągnąć perfekcję w skomplikowanym procesie, jakim niewątpliwie jest niszczenie dokumentów. Cennik, jaki oferujemy naszym klientom jest konkurencyjny między innymi ze względu na wypracowane przez nas przez lata doskonałe procedury. Niszczenie dokumentów w Warszawie i na terenie całej Polski odbywa się sprawnie i szybko, co z punktu widzenia naszego partnera nie musi oznaczać ogromnych nakładów finansowych.

Niszczenie dokumentów na najwyższym poziomie

Usługa niszczenia dokumentów świadczymy na najwyższym poziomie. Do głównych zalet współpracy z naszą firmą i naszych wyróżników należą:

  • przejrzysta współpraca z klientami,
  • bezpieczeństwo danych od momentu odbioru materiału od klienta,
  • ogólnokrajowy zasięg – obsługujemy klientów nie tylko w Warszawie,
  • niszczenie dokumentów w sposób ekologiczny – papier poddawany recyklingowi,
  • sprawność działania – osiągnęliśmy perfekcję logistyczną,
  • jawność – klient ma kontrolę nad całym procesem niszczenia dokumentów.

Nie tylko niszczenie dokumentów – zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami odbioru i niszczenia dokumentów

Nasza oferta obejmuje nie tylko niszczenie dokumentów. Doświadczenie w branży archiwizacyjnej pozwala nam zaoferować klientom znacznie więcej. Do świadczonych przez nas usług należą między innymi: