Pudła archiwizacyjne z tektury falistej | Archivboxy

Każde archiwum wymaga starannego przechowywania dokumentów, umożliwiającego ich szybkie odnalezienie, jak również ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Przedstawiamy Państwu rozwiązanie spełniające oba warunki – praktyczny i ekonomiczny sposób magazynowania dokumentacji w pudłach archiwizacyjnych. Stanowią one doskonały wybór, bo zabezpieczają dokumenty przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami, które mogą negatywnie wpływać na kondycję papieru. Zbiorcze pudła archiwizacyjne są tanie i funkcjonalne, a jednocześnie mocno przyczyniają się do optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni, co jest niezwykle ważne w archiwizacji dokumentów.

Jakimi zaletami wyróżniają się pudła archiwizacyjne z tektury falistej?

Pudła archiwizacyjne zrobione są z wytrzymałej trójwarstwowej tektury. Dzięki temu zachowują wysoki poziom wytrzymałości, a także sztywny kształt, który sprzyja ochronie ich zawartości. Pudło archiwizacyjne jest praktycznym rozwiązaniem w zakresie przechowywania dokumentów, ponieważ chroni materiały przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz pozwala zaoszczędzić przestrzeń.

Zależnie od warunków panujących w archiwum, dokumenty są często narażone na szkodliwe działanie temperatury, wilgoci, kurzu, a niekiedy nawet owadów. Wszystkie wymienione wyżej czynniki nie działają błyskawicznie, jednak w przypadku braku stosownej ochrony, efekty w postaci erozji i przebarwień papieru stają się widoczne po kilku latach. Pudła archiwizacyjne z tektury falistej zapewniają dokumentom nie tylko ochronę, ale również dzięki swoim gabarytom, sprzyjają wygodzie i efektownemu wykorzystaniu przestrzeni. Poprawiają dodatkowo komfort pracy w przypadku transportu dokumentów. Pudła archiwizacyjne wykonane z trójwarstwowej tektury falistej to rozwiązanie, które sami stosujemy we własnych archiwach. Lata doświadczeń pozwoliły nam dostrzec ogromne zalety tego rozwiązania. Pragniemy, by nasi klienci mogli przechowywać swoje dokumenty w sposób równie bezpieczny i ergonomiczny. Pudło archiwizacyjne z tektury falistej mogą być wykorzystywane w trakcie transportu do archiwum, dzięki czemu dokumenty nie są wówczas narażone na uszkodzenia.

Pudła archiwizacyjne z tektury falistej – zbiorcze

W zbiorczych pudłach archiwizacyjnych mogą być przechowywane segregatory lub teczki wraz z ich zawartością. Gabaryty pudeł zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie pomieścić dokumenty w formacie A4. W odpowiednio zaplanowanym i prowadzonym archiwum liczy się praktycznie każdy centymetr sześcienny wolnej powierzchni. Pudła archiwizacyjne pozwalają na jej optymalne wykorzystanie. Mieszczą dokładnie tyle dokumentów, aby każda osoba dorosła, mogła bez problemu poradzić sobie ze zdjęciem pudła z półki w archiwum i jego przeniesieniem. Praca w archiwum nie powinna wiązać się z nadmiernym obciążeniem fizycznym. Prowadzi ono bowiem do dyskomfortu odczuwanego przez pracowników i innych osób korzystających ze zbioru dokumentów. Poza tym lekka waga pudeł archiwizacyjnych, z ich zawartością, przekłada się na oszczędność czasu. Ich zdjęcie i przeglądanie zawartości nie stanowi najmniejszego problemu, więc przebiega ekspresowo. Dokładnie te same parametry odgrywają kluczową rolę w transporcie pudełku archiwizacyjnych i znajdujących się w nich dokumentów.

Pudła archiwizacyjne z tektury falistej zamykane uchylnie

Tego rodzaju pudła archiwizacyjne przeznaczone do przechowywania teczek z dokumentami, dzięki mniejszym gabarytom sprzyjają wygodnemu transportowi dokumentów. Przyczynia się również do tego wzmocniona konstrukcja uchwytów, jaką wyróżniają się pudła archiwizacyjne dostępne w naszej ofercie. Ergonomię stawiamy na pierwszym miejscu doskonale zdając sobie sprawę, z jakimi wyzwaniami może wiązać się praca w archiwum.  Dzięki mniejszym rozmiarom nasze pudła archiwizacyjne dobrze sprawdzą się w archiwach dysponujących ograniczoną przestrzenią, gdzie pozwolą wykorzystać każdy wolny fragment półki.

Nowoczesne pudła archiwizacyjne – najwyższa wytrzymałość

Współczesne pudło archiwizacyjne powstały na bazie lat doświadczeń użytkowników. Przemyślana konstrukcja jest tego efektem. Pudła archiwizacyjne dostępne w naszej ofercie wyróżniają się nie tylko najwyższą ergonomią i doskonałymi wymiarami, ale również ogromną wytrzymałością przy niskiej wadze i kosztach produkcji. Wytrzymałość ma kluczowe znaczenie w przypadku transportu pudeł, jak również ich zdejmowania z regałów. Dlatego pudła archiwizacyjne zaprojektowane właśnie do tego celu są rozwiązaniem znacznie lepszym niż podobne, przypadkowe produkty, w których niekiedy błędnie umieszcza się dokumenty. Archivboxy, które możemy zaproponować naszym klientom wytrzymują wiele lat eksploatacji.

Pudła archiwizacyjne – estetyczny wygląd

Być może wygląd pudeł archiwizacyjnych wykorzystywanych w archiwach odgrywa drugorzędne znaczenie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by po prostu prezentowały się one dobrze. O walorach wizualnych pudeł archiwizacyjnych decyduje równa faktura i brak zbędnych zagięć. Z kolei staranne wykonanie sprawia, że z łatwością się zamykają i otwierają. Nasze pudła archiwizacyjne prezentują się dobrze nawet po dłuższym czasie użytkowania.

Pudła archiwizacyjne dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie

Zależy nam na tym, aby dostarczać naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązania, jednocześnie dbając o kondycję i portfeli. Pudło archiwizacyjne to rozwiązanie relatywnie tanie w produkcji, a przy tym całkiem trwałe. Nasze pudła archiwizacyjne odznaczają się najwyższą jakością wykonania i ergonomii, jednak wciąż pozostają bardzo konkurencyjne cenowo. Podobnie zresztą, jak wszystkie nasze usługi związane z archiwizacją. W naszej działalności dbamy o najdrobniejsze detale. Dlatego pudła archiwizacyjne, które oferujemy to oferta równie staranna, jak przechowywanie dokumentów, ich niszczenie i pozostałe, stanowiące poważne wyzwanie elementy naszej oferty.

Sprawdź nasze bardzo konkurencyjne ceny pudeł archiwizacyjnych z tektury falistej i wybierz rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

Zamów aktualny cennik

 Pudło archiwizacyjne zbiorcze z tektury falistej na teczki bądź segregatory (BARDZO MOCNE)


Pudła archiwizacyjne zbiorcze są przeznaczone do przechowywania dokumentacji oraz dzięki wygodnym uchwytom i wzmocnieniom papierem drzewnym idealnie służą do bezpiecznego transportu dokumentacji oraz innych materiałów. Pudła zbiorcze archiwizacyjne można ustawiać jedno na drugim co bardzo ułatwia logistykę transportową.

Pojemność pudeł archiwizacyjnych zbiorczych to około 40 litrów (5-6 segregatorów lub 20-30 teczek). Pudła archiwizacyjne zbiorcze charakteryzują się bardzo długą wytrzymałością, są odporne na czynniki zewnętrzne, kurz, temperatura powietrza, woda.

WYMIAR: 420x295x350 mm

Pudło archiwiacyjne
zamykane uchylnie

 

Pudło archiwizacyjne zamykane uchylnie jest przeznaczone do przechowywania dokumentacji w archiwach zakładowych i składnicach akt. Dzięki wzmocnieniom papierem drzewnym pudła archiwizacyjne zamykane uchylnie skutecznie chronią dokumentację przed zalaniem i kurzem. W pudłach archiwizacyjnych zamykanych uchylnie można pomieścić do 10 teczek archiwizacyjnych. Pudła archiwizacyjne zamykane uchylnie można ustawiać w pionie lub poziomie.

WYMIAR: 330x260x100mm